O stronie

Serwis Firma w Kambodży powstał, aby pomagać osobom i inwestorom, którzy myślą nad założeniem swojego biznesu w Kambodży. To świetna alternatywa dla firmy w Polsce!

Kiedy mowa o zakładaniu firmy, wiele osób nie myśli o alternatywach, wychodząc z założenia, że Polska to najlepsze i najbardziej bezpieczne miejsce do prowadzenia biznesu. Ale czy tak jest naprawdę? Nie do końca!

Mimo wzrostu PKB i konsumpcji nadal do czynienia mamy z rosnącymi z roku na rok podatkami oraz składkami na ZUS. Mimo wysokich opłat przedsiębiorcy nadal narzekają na brak wsparcia, a umówienie się na wizytę do specjalisty w ramach NFZ graniczy z cudem! Mimo wysokich składek na ubezpieczenie chorobowe i zdrowotne, wiele osób zmuszonych jest do prywatnych wizyt lekarskich.

Męczy Cię prowadzenie firmy w Polsce? A może przerażają wysokie opłaty, które Cię czekają? Firma w Kambodży to lepsza alternatywa!

Założenie firmy w Kambodży to odpowiedź na problemy inwestorów, którzy nie chcą być zmuszeni do płacenia wysokich składek. Nasza strona powstała właśnie po to, aby pomóc w procesie zakładania firmy poza Polską.

Znajdziesz tutaj kompleksowe odpowiedzi na pytania dotyczące tego, jak omijać płacenie ZUSu i jak płacić niższe podatki. Wszystkie podane tutaj sposoby i informacje są całkowicie legalnie – nie musisz więc mieć obaw o to, czy postępujesz zgodnie z prawem.

Nie czekaj i sprawdź już teraz, jak założyć firmę w Kambodży!